Zjeni këtë erëz e pijeni dhe do h umbisni 5 kilogramë për një javë: Ja si ta bëni

Zjeni këtë erëz e pijeni dhe do h umbisni 5 kilogramë për një javë: Ja si ta bëni

Zjeni këtë erëz e pijeni dhe do h umbisni 5 kilogramë për një javë: Ja si ta bëni

Nje proces jashtezakonisht i veshtire eshte edhe h umbja e peshes.Ne kete artikull do te lexoni nje perzerje e cila do t’ju ndihmoje te h umbisni 5 kilograme ne jave dhe mund te hani sa ushqim te doni. Eshte shume e thjeshte dhe mund te pergatitet shume lehte ne kushte shtepie.Per kete perzierje ju duhen vetem dy perberes, nje gote me uje dhe nje maje luge kafeje me pluhur kanelle.

Ne 250 ml uje shtoni kanellen dhe lereni te zieje per 5 minuta. Lereni te ftohet per 10 minuta dhe pijeni menjehere pasi te zgjoheni me stomakun bosh.Mund ta pini edhe ne mes te dites apo para se te darkoni. Pijeni per 15 dite dhe do te shikoni rezultatet shume efektive.Eshte shume e thjeshte! SQARIM: nese jeni al ergjik nga kanella mos e perdorni.

Leave a Reply