Zbulohet e ‘fshehta’ që ka mbajtur Klaudia Pepa gjithë këto vite…!!!

Zbulohet e ‘fshehta’ që ka mbajtur Klaudia Pepa gjithë këto vite…!!!

Zbulohet e ‘fshehta’ që ka mbajtur Klaudia Pepa gjithë këto vite…!!!

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa duket se ka pasur enderr tjeter ndryshe nga ajo qe e ka bere te njohur deri tani.

Videot e fundit sapo na zbuluan se ajo ka realizuar ëndrrën më të madhe që ka.Klaudia do të marrë pjesë në një film, i cili titullohet “REVERSE”. Ai është projekti më i fundit i Giuseppe Lepore për Bielle Re, sipas “Cinemai taliano”.Xhirimet e filmit do të nisin sot, në Abruzzo, sigurisht nën masat e nevojshme të sigurisë për shkak të gjendjes nga Co.vid.Ky projekt, i cili është shkruar nga skenaristi Guillau me Pichon, do të drejtohet nga Mauro John Capece dhe ka karakter thriller ligjor.

Skenari bën fjalë për një vrasës serial, që vret gjithmonë duke përdorur një thikë blu. Pas tij do të jetë një inspektor policie, i cili, i bindur se çmenduria e tij është e gjitha një trillim, do të çojë në rrëfimin e kthjellët të vrasjeve të tij duke e marrë në pyetje.

Thrilleri do ët shënojë debutimin e Klaudia Pepa-s bashkë me Beppe Convertini.“Dua të ndaj me ju një lajm të bukur. Më në fund, ëndrra ime u bë realitet”, ka thënë Klaudia në postimet që ka bërë në Instastory.

Leave a Reply