Ylli Limani zbulon pak nga teksti i ri i këngës që pritet të publikohet

Ylli Limani zbulon pak nga teksti i ri i këngës që pritet të publikohet

Ylli Limani zbulon pak nga teksti i ri i këngës që pritet të publikohet

Shumë shpejt Ylli Limani dhe Lumi B pritet ta sjellin projektin e tyre të fundit muzikor. Dyshja e artistëve ka ndarë disa foto nga xhirimet, duke zbuluar disa prej skenave, njëjtë si në postimin e fundit të Ylli.

“Lumi unë për ty”, ka shkruar Limani krah fotos ku shfaqet në një dhomë ngjyrë blu mjaft i menduar.

Siç duket ky projekt do të lidhet sërish me dashurinë ndonëse Ylli dhe Lumi B nuk kanë zbuluar asnjë detaj tjetër rreth tij.

Leave a Reply