Vogëlushja shpërthen në lot, përgjigjja epike që i jep Alketës: Qaj sepse…

Emel, bukuroshja e vogël e “Piter Pan”, gjatë puntatës së sotme ka shpërthyer në lot. Alketa menjëherë e vuri re Emelin duke qarë dhe e pyeti përse.

Pasi e mori në krah dhe e qetësoi, Emel i tregoi Alketës se kishte nisur të qante se mendonte se nuk do të arrinte t’i bënte pyetjen që kishte përgatitur për këngëtaren Eneda Tarifa.

“Po e di çfarë kam unë? Ngaqë unë s‘do ta bëj pyetjen…”, i tha Emeli.

“Prandaj je mërzitur ti? Se s’ke bërë pyetjen?! E kuptoj unë, por do ta bësh tani, jo një por katër pyetje”, iu përgjigj Alketa.

Leave a Reply