VIDEO/ Shokohet nusja, Ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me mua ose…

Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello.

Ish e dashura i ulet në gjunjë dhëndrit dhe duke qarë i thotë: “Ishte faji im, kthehu me mua.”

Ndërsa nusja e shikonte e tronditur.

Gruaja me vello u shfaq në dasmë në momentin që dhëndri ishte gati të puthte nusen.

Nusja vendosi të largohej nga dasma e turpëruar dhe e mërzitur.

Video është filmuar në një damë në Kinë dhe u bë virale në mediat sociale.

Leave a Reply