Video- Do t’ju ikë tepeleku i kokës, kjo është shtëpia gjigante super luksoze e Ledrit

Video- Do t’ju ikë tepeleku i kokës, kjo është shtëpia gjigante super luksoze e Ledrit

Video- Do t’ju ikë tepeleku i kokës, kjo është shtëpia gjigante super luksoze e Ledrit

Reperi shumë i dashur për publikun, Ledri Vula ishte këtë të dielë pjesë e emisionit “E diela shqiptare”. Moderatori Ardit Gjebrea ishte i ftuar në shtëpinë e tij, ku ai jeton së bashku me prindërit, me Xheraldinën dhe Agronin.Ledri i ndihmoi të shtronin tavolinën e ngrënies teksa këndonte këngën “MEM”. Më poshtë mund të shihni disa pamje nga shtëpia e reperit.Siç duket nga pamjet, shtëpia është gjigante dhe shumë moderne por mbizotëron atmosfera familjare.

Leave a Reply