Vajza shqiptare kapet në kamera duke vje’dhur, gabimi që bëri kur u largua

Emisioni “Stop” në Tv Klan, ka transmetuar disa nga videot e rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.

Në videon e parë, një vajzë është filmuar nga kamera e sigurisë duke vjedhur para në arkën e një dyqani. Por, pasi u largua, vajza harroi të mbyllte sirtarin, duke bërë që shitësja të dyshonte.

Në videon e dytë, disa qytetarë janë filmuar duke hedhur plehrat në rrugë
Një tjetër video është ajo e dërguar nga një qytetar, i cili ka filmuar një kacafytje të rrallë mes një qeni dhe një gjeli.
Janë këto disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”. /tvklan.al

Leave a Reply