U tha se ishte shtatzënë për herë të dytë/ Tuna bën lëmsh dynjanë me postimin e saj

U tha se ishte shtatzënë për herë të dytë/ Tuna bën lëmsh dynjanë me postimin e saj

U tha se ishte shtatzënë për herë të dytë/ Tuna bën lëmsh dynjanë me postimin e saj

Këngëtarja Altuna Sejdiu, ka reaguar disa ditë pasi u përfol se ishte në pritje të një fëmije të dytë.

Përmes një statusi në profilin e saj në Instagram, Tuna ka publikuar pamje nga koncerti i saj më i fundit, teksa shkruan se i vjen mirë që është rizhvi rgjëruar në skenë. Përsa i përket fryrjes së barkut, këngëtarja shkruan se njerëzit duhet të presin për ta parë se çfarë do të ndodhë.“Ndjehem e privilegjuar që pas këtij izolimi të gjatë individual dhe profesional, @theparkfestival festival më dha mundësinë të riçvir gjërohem në skenë. Gostivar të faleminderit për këtë eksperiencë të veçantë. Uroj sa më shpejt të shihemi pa maska e pa distanca… PS A do të ulet apo rritet barku deri atëherë?!” shkruan Tuna.

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja u përfol se ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë. Kjo gjë erdhi pas një fotoje ku shihej barku pak i fryrë.

Leave a Reply