U largua nga Top Channel, Dojna Mema tregon momentin më të sikletshëm në skenë…!!

U largua nga Top Channel, Dojna Mema tregon momentin më të sikletshëm në skenë…!!

U largua nga Top Channel, Dojna Mema tregon momentin më të sikletshëm në skenë…!!

Një ditë më parë u bë me dije lajmi se moderatorja e njohur Dojna Mema do të largohej nga Top Channel.

Ndërkohë, moderatorja vijon që të jetë shumë aktive në mediat sociale, ku së fundmi nuk ka nguruar që tu përgjigjet ndjekësve duke treguar edhe momentin më të sikletshëm në skenë.Momenti më i sikletshëm për të ka qenë kur ka dalë në skenë me atlete sepse ka harruar të veshë takat.

“Nuk jam tip që qaj, i shpreh emocionet ndryshe. Momenti më i sikletshëm në skenë ka qënë kur bëra hapjen e e “ the voice kids 3” live dhe dola me atlete se harrova të vesh takat”, shprehet ajo.

Leave a Reply