Turku i Gentes nuk po ndalet, shikojeni suprirzën e radhës

Genta dhe Usta tanimë janë shndërruar në çiftin më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja simpatike po kalojnë një lidhje të bukur së bashku, aq sa shumë shpejt edhe pritet të martohen, shkruan “Kosovarja”.

Genta dhe Usta tanimë janë shndërruar në çiftin më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja simpatike po kalojnë një lidhje të bukur së bashku, aq sa shumë shpejt edhe pritet të martohen, shkruan “Kosovarja”.

Usta nuk ka hezituar që herë pas here ti bëjë supriza e dhurata të bukura e luksozë këngëtares nga Kosova.

Edhe së fundmi, Genta ka ndarë disa imazhe nga dhoma e gjumit, ku ka falenderuar të dashurin për këtë suprizë të bukur.

Leave a Reply