“Të djathtët abu zuan me idealet e prindërve të mi”/ Aktorja tropojane braktis PD-në: Me Edi Ramën do jemi deri…!!!

“Të djathtët abu zuan me idealet e prindërve të mi”/ Aktorja tropojane braktis PD-në: Me Edi Ramën do jemi deri…!!!

“Të djathtët abu zuan me idealet e prindërve të mi”/ Aktorja tropojane braktis PD-në: Me Edi Ramën do jemi deri…!!!

Aktorja tropojane Arjola Demiri ka lajmeruar se në zgjedhjet parlamentare do të jetë përkrah kryeministrit Edi Rama duke renditur edhe arsyet e vendimit të saj.

“Miq e mikesha, familjare e fansa te mij, po ju komunikoj se ne zgjedhjet e priteshme parlamentare do jem perkrah Edi Rames me tere mundesite dhe energjite e mija.Vij nga nje familje e djathte ne gen por pikerisht kjo me intrigon te braktis pergjithmone te ashtuquajturit te djathte qe abu zuan me idealet e prinderve e gjysherve te mij. I bashkohem Edi Rames se qytetin tim te lindjes nga nje germadhe e varreze politike per 25 vjet e riktheu ne jete e nje qytet modern qe bashkjeton me shekullin e ri.

Me Edi Ramen do jem jo vetem per mandatin e trete por dhe per te katertin…”, shprehet Arjola.

Leave a Reply