Sot është një ndër këngëtarët më të njohur/ E gjeni dot kush është bukuroshi në foto..???

Sot është një ndër këngëtarët më të njohur/ E gjeni dot kush është bukuroshi në foto..???

Sot është një ndër këngëtarët më të njohur/ E gjeni dot kush është bukuroshi në foto..???

Artisti falë muzikës dhe projekteve të veçanta që sjell ka arritur të grumbullojë fansa gjithandej trojeve shqiptare.Ai ndan me fansat fotografi e video të ndryshme, ndërsa së fundmi ka publikuar një imazh para fillimit të klasës së parë.Në foton e shpërndarë me 647 mijë ndjekësit, krijuesi i hitit “Prishtina” duket po i njëjti sikurse tani.Megjithatë, reagimet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet dhe fotografia mori mbi 11 mijë pëlqime.

Leave a Reply