S’ka numra me mamin/ E bija të rbon rrjetin me fotot e saj, Albërie Hadërgjonaj i bën komentin epik: Na… goce

S’ka numra me mamin/ E bija të rbon rrjetin me fotot e saj, Albërie Hadërgjonaj i bën komentin epik: Na… goce

S’ka numra me mamin/ E bija të rbon rrjetin me fotot e saj, Albërie Hadërgjonaj i bën komentin epik: Na… goce

Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikën, këngëtarja qëndron pranë fansave të saj duke qenë shumë aktive në rrjete sociale.Anxhelina e ka shijuar pjesën më të madhe të verës në Shqipëri, ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit fotografi nga momente të veçanta. Së fundmi, këngëtarja ka treguar se ndodhet në Turqi, nga ku dhe ka postuar disa foto në të cilat shfaqet mjaft joshëse dhe në super formë.Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet e shumta të miqve dhe ndjekësve, duke e komplimentuar për paraqitjen dhe stilin e veçantë që ka. Mes tyre ka rënë në sy edhe komenti që mamaja e saj i ka bërë.

Leave a Reply