Shkoi në punë në ditën e saj të lindjes, Luana Vjollca merr surprizën e veçantë (Video)

Shkoi në punë në ditën e saj të lindjes, Luana Vjollca merr surprizën e veçantë (Video)

Shkoi në punë në ditën e saj të lindjes, Luana Vjollca merr surprizën e veçantë (Video)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 29-vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga të afërmit dhe fansat. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Luana ka treguar se kjo ditëlindje e ka gjetur në punë. Megjithatë stafi është munduar t’ia bëjë ditën sa më të veçantë duke e surprizuar.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një video nga surpriza, e cila e ka lumturuar shumë dhe i ka mbushur ditën. “Si dite jave qe me takoi Ditelindja shkova ne pune.. faleminderit stafit me te mire qe kam se jane te tilla supriza e momente qe te mbushin! Na shkofte keshtu ky sezon. Ps. Here tjeter dikush te me thote qe te pakten te rregulloj floket dhe po pres ende pergjigje si e hapet zyren time”, ka shkruar Luana krahas videos shi ko me po sht KE TU

Leave a Reply