Shikoni se si Erdogani e Uroi Edi Ramen per fitoren ..?

Shikoni se si Erdogani e Uroi Edi Ramen per fitoren ..?

Ja si e uroi Erdogan pas tores Edi Ramen, Tani Edi Rama mori urime te ndryshme nga lideret e medhenj boterore, kjo qe na
ben krenar te gjithve.

Gjithashtu dhe presidenti turk Erdogan dhe kryeministri grek Mitsotaqis kanë u ruar kryeministrin Rama për toren e
zgjedhjeve

Si dhe biseda telefonike e Ramës me presidentin turk dhe homologun grek u zhvillua pak minuta më parë. Urime për toren,
Rama mori edhe nga ministri i Jashtëm italian Di Maio dhe lideri i partisë “Lega” Salvin.

error: Alert: Content is protected !!