Sara me barkun e rrumbullakosur dhe i dashuri Ledri pozojnë së bashku

Reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi në prill të këtij viti lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën

Reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi në prill të këtij viti lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën

Reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi në prill të këtij viti lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën. Dyshja janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku, të cilët do të bëhen dhe prindër së shpejti.
Sara është në pritje të një vajze dhe përgjatë kësaj periudhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar foton më të ëmbël, ku përpos faktit se tregon barkun e rrumbullakosur, ka pozuar krah Ledrit.

Leave a Reply