Sa me fat është gruaja e tij! Ardit Gjenbrea shkruan fjalë zemre për të: E para kështu!

Sa me fat është gruaja e tij! Ardit Gjenbrea shkruan fjalë zemre për të: E para kështu!

Sa me fat është gruaja e tij! Ardit Gjenbrea shkruan fjalë zemre për të: E para kështu!

Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet!
Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”, më në fund kjo e dielë i takon familjes.

Në foton e publikuar së fundi në Instagram, Arditi shihet në prehrin e bashkëshortes së tij Anila, dhe duket shumë i lumtur për këtë.

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan moderatori.

Leave a Reply