‘Sa i mirë je që më ndihmon’, Rudina shkon në fshat me Markun dhe shihni ç’bën ai për të

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka hapur së fundmi kanalin e saj në “Youtube”, ku ndan me ndjekësit video nga më të ndryshmet. Së fundmi videos së saj i është bashkëngjitur dhe partneri, Mark Frroku.

Videoja mban titullin “Rudina: Vizitë në shtëpinë e bletëve me Mark Frrokun”. Në fund të saj aktorja ka falenderuar partnerin për ndihmën dhe që i është bashkëngjitur videos së saj. “Sa i mirë je që më ndihmon”, është shprehur ajo.

Leave a Reply