Sa është rritur, Xhensila pozon me Ajkën gjatë pushimeve

Sa është rritur, Xhensila pozon me Ajkën gjatë pushimeve

Sa është rritur, Xhensila pozon me Ajkën gjatë pushimeve

Çifti shumë i dashur për pu.blikun, Xhensila dhe Besi së bashku me vogëlushen e tyre, Ajkën kanë nisur pushimet. Nuk kanë munguar fotot nga bregdeti dhe pozat e ëmbla me Ajkën. Ditën e sotme këngëtarja ka po stuar një foto ku shfaqet në shezlong me vogëlushen e saj.

Vihet re se Ajka është rritur dhe nënë e bijë shfaqen shumë të lumtura duke u argëtuar së bashku.Kujtojmë që pak javë më parë e ftuar në “Piter Pan”, Xhensila lexoi në studio një letër-dedikim për Ajkën, të cilën e kishte shkruajtur në 1 vjetorin e saj të lindjes .

Leave a Reply