Rudina Dembacaj po kalon nje periudhe te veshtire/ Ja cfare ka bere Marku gjate ketyre diteve

Rudina Dembacaj po kalon nje periudhe te veshtire/ Ja cfare ka bere Marku gjate ketyre diteve

Rudina Dembacaj po kalon nje periudhe te veshtire/ Ja cfare ka bere Marku gjate ketyre diteve

Rudina Dembcaj ka treguar me p ostimet e ndryshme ne ditet e fundit se i mungon shume i ati saj. Partneri i saj Marku duket se ka qene mbeshtetja e saj me e madhe gjate kesaj periudhe.

Dembacaj ka p ublikuar nje foto ku shfaqen te dy dhe bashkengjitur saj shkruan: “Veshtiresite, te forcojne zemer. Keshtu me thote cdo dite.” Cifti duket mjaft i kuruar dhe i buzeqeshur. Rudina, fale mbeshtetjes se Markut duket se ka mundur te rikuperoje gjendjen e saj me kalimin e kohes.Aktorja e njohur ka ndare gjithmone me ndjekesit e saj ne ‘Instagram’ ,suprizat e ndryshme qe Frroku i ka dedikuar.

Leave a Reply