Qytetari që bëri tatuazh Albin Kurtin, e shton edhe tatuazhin me fytyrën e Vjosa Osmanit

Një qytetar i cili kohë më parë e kishte bërë tatuazh në krahun e djathtë kryeministrin Albin Kurti e ka shtuar edhe një tjetër. Në krahun e majtë ai ka bërë tatuazh fytyrën e presidentes Vjosa Osmani.

Kujtojmë që gjatë fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit, shumë qytetar i bënë veturat e tyre me figurën e Albin Kurtit.

Qytetari me emrin Shyqa i uron sukses presidentes Osmani. Ai beson fuqishëm në presidenten Osmani.

Ai tregon për takimet e tij me presidenten gjatë fushatës dhe arsyet që vendosi ta bëjë këtë tatuazh.

“Besoj që ndihet krenare shumë”, tha qytetari për ATV.

error: Alert: Content is protected !!