Pushimet luksoze të Ermal Fejzullahut mes jahtit, pijeve të shtrenjta dhe muzikës..!!

Pushimet luksoze të Ermal Fejzullahut mes jahtit, pijeve të shtrenjta dhe muzikës..!!

Pushimet luksoze të Ermal Fejzullahut mes jahtit, pijeve të shtrenjta dhe muzikës..!!

Këngëtari i njohur kosovar, Ermal Fejzullahu ka ndarë gjatë këtyre javëve momente të ndryshme duke shijuar pushimet brenda Shqipërisë.

Duke qenë se pandemia ka mbyllur kufijtë, shumë prej personazheve kanë zgjedhur bregdetin e Shqipërisë për të kaluar pushimet e tyre verore.Ermali ka treguar se çdo fundjavë e ka kaluar në jugun e vendit tonë, midis miqsh, darkave të shumta dhe ambienteve të bukura ku ai është ndodhur.Edhe ditën e djeshme, Fejzullahu ka ndarë disa momente nga pushimet e tij luksoze në jaht duke shijuar pijet dhe drekën në mes të detit.

Duke qenë se pandemia ka mbyllur kufijtë, shumë prej personazheve kanë zgjedhur bregdetin e Shqipërisë për të kaluar pushimet e tyre verore.

Leave a Reply