Prek’ëse! Me foshnjën në krahë, bashkëshorti i jep lamtumirën e fundit 20-vjeçares

Sot është përcjellë për në banesën e fundit, 20-vjeçarja greke që u t ort urua dhe më pas u m byt nga disa grabítës në shtëpinë e saj.

Mediat greke kanë publíkuar një foto p rekëse, ku shihet bashkëshorti i saj me foshnjën 11-muajshe në krahë duke i dhënë lamtumirën e fundit njeriut të tyre të shtrenjtë.

20-vjeçarja u gjet e v ra rë, në papafingo të shtëpisë së shtëpisë, pranë krevatit të fëmijës së saj 11 muajsh, ndërsa burri i saj, 32-vjeç, ishte i lidhur pas një karrigeje në dhomën e gjumit./albeu.com

error: Alert: Content is protected !!