Populli ka mbetur pa vaksína, presidentja po rrezitet

Opinionistja Kimete Berisha ka reaguar pasi që presidentja Vjosa Osmani është bërë e ditur se është në mesin e mbi 50 mijë personave që gjatë vikendit kanë shkuar në Shqipëri.

Në një shkrim në Facebook, Berisha ka thënë se derisa populli ka mbetur pa vaksína “presidentja po rrezitet”.

“Është e para dhe e vetmja Presidente në botë që shkon për të pushuar në bregdet ende pa ardhur pushimet, dhe që lodhet nga puna ende pa filluar punën. Qysh ka kohë Presidentja për t’u argëtuar kot kur populli i ‘saj’ është pa vaksína.
Ja postimi saj:

error: Alert: Content is protected !!