OPA. Dalin pamjet / Ja me ke eshte e shoqeruar ne pushime Remzije Osmani ..

OPA. Dalin pamjet / Ja me ke eshte e shoqeruar ne pushime Remzije Osmani ..

OPA. Dalin pamjet / Ja me ke eshte e shoqeruar ne pushime Remzije Osmani ..

Më në fund Remzie Osmani tregon se kush po e shoqëron në pushime / Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat,Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo tregon se ka nisur pushimet bashkë me burrin e saj, Halilin. Duke ndarë imazhin më të mire, bashkëshorti i saj shihet duke pirë duhan me pamje nga deti.

Leave a Reply