O Zot sa i ri/ Babai i dy fëmijëve jep shpirt papritmas, gruaja tenton ta zgjojë nga gjumi por ai nuk i hapi sytë më

Një baba i dy fëmijëve dha shpirt së fundmi e u gjet i pajetë në shtrat. Gruaja e tij Amelia Louise tha se ndihej bosh pa burrin e saj Damien Jones.

Ai ishte vetëm 30 vjeç dhe një baba i jashtëzakonshëm.

Çifti kishin qenë duke bërë shaka me njëri tjetrin një natë më parë dhe më pas u shtrinë për të fjetur.

Por të nesërmen Damieni nuk u zgjua më ku rrë.

error: Alert: Content is protected !!