Nusja e familjes Berisha zgjidh qesen për Olta Gixharin/ Shihni dhuratën e shtrenjtë që i ka bërë për të birin, aq para shqiptarët i marrin dy muaj pagë

Nusja e familjes Berisha zgjidh qesen për Olta Gixharin/ Shihni dhuratën e shtrenjtë që i ka bërë për të birin

Nusja e familjes Berisha zgjidh qesen për Olta Gixharin/ Shihni dhuratën e shtrenjtë që i ka bërë për të birin

Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Amar.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo tregoi të gjitha ndjesitë e bukura, duke përshkruar emocionet e para të mëmësisë.
Mirëpo, urimet për vogëlushin Amar kanë qenë të shumta, ku nuk kanë munguar as dhuratat.

Pak minuta më parë Olta ka publikuar një foto të veshjeve dhuratë nga shoqja e saj, Armina Mevlani, krah së cilave ka shkruar: “Faleminderit @armina_mevlani sa të rritem dhe pak fare, do mi veshi mami”.

Kujtojmë që Gixhari dhe blogerja e njohur kanë së bashku një miqësi shumëvjeçare, madje kanë prezantuar edhe festivalin “Kënga Magjike

Leave a Reply