Nuk ndalet/Ibrahim Tatlises prap m artohet dhe një foto nga nusja e re

Nuk ndalet/Ibrahim Tatlises prap m artohet dhe një foto nga nusja e re

Nuk ndalet/Ibrahim Tatlises prap m artohet dhe një foto nga nusja e re

Këngëtari baba i shtatë fëmijëve Këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises vitin e kaluar pas një pauze shtatë vjeçare u rikthye në skenë. Këtë largim nga muzika e bëri jo pa arsye, ai para shtatë viteve u pl agos për arsye biznesore. Ani pse ai më nuk është aktiv në skenë, ai vazhdon të jetë njëri ndër krijuesit më të mëdhënj të hiteve në Turqi.

Sa i përket jetës personale, gjatë karrierës së tij muzikore për Ibrahimin është përfolur shumë për lidhjet e tij të dashurisë si dhe tri m artesat. Ma rtesa e tij më e përfolur ishte ajo me aktoren turke, Aysegul Yildiz me të cilën këngëtari ka një vajzë. Dashurinë e tyre me ma rtesë, çifti e kurorëzuan në vitin 2011, por kjo mar tesë mori fund në vitin 2013. Këngëtari është baba i shtatë fëmijëve, pesë vajzave dhe dy djemve.

Leave a Reply