Nuk e la kot mekanikun për deputetin/ E mban Marku si princeshë: Shikoni shtëpinë super luksoze të Rudina Dembacaj, do t’ju ikë mendja

Nuk e la kot mekanikun për deputetin/ E mban Marku si princeshë: Shikoni shtëpinë super luksoze të Rudina Dembacaj, do t’ju ikë mendja

Nuk e la kot mekanikun për deputetin/ E mban Marku si princeshë: Shikoni shtëpinë super luksoze të Rudina Dembacaj, do t’ju ikë mendja

Gjithmone ne shoqerine e njeri tjetrit Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku me te cilin moderatorja shfaqet shume e lumtur.Ne nje foto te postuar ne rrjetin social çifti shfaqet i ulur ne divan duke shijuar nga nje gote birre e duke pare televizor. Ne foto shikojme edhe pak nga shtepia e tyre e cila eshte e mobiluar ne ngjyren pana.

Leave a Reply