Nuk do ta besoni/ E keni te dollapi i kuzhinës, këtë gjë pijeni para se të flini, do t’i ndodhin plot 7 mrekulli trupit tuaj

Nuk do ta besoni/ E keni te dollapi i kuzhinës, këtë gjë pijeni para se të flini, do t’i ndodhin plot 7 mrekulli trupit tuaj

Nuk do ta besoni/ E keni te dollapi i kuzhinës, këtë gjë pijeni para se të flini, do t’i ndodhin plot 7 mrekulli trupit tuaj

Shumica prej nesh e dinë se mjalti mund të përdoret për të lu ftuar gripin dhe për t’i dhënë shkëlqim lëkurës sonë, por a e dinit se shkencëtarët e quajnë atë një super- ushqim për shkak të vlerave të pafundme që ka?

Nëse konsumoni vetëm një lugë mjaltë para se të flini, do të befasoheni nga mrekullitë që do të filloni të shihni në trupin tuaj.1.Mjalti ju ndihmon për një gjumë të mirë, pa man kthe.

2.Ul presionin e gja kut.

3.Përmirëson ndjeshëm sistemin tuaj imunitar.

4.Trupi juaj do të fillojë ta dj egë më shpejt dhjamin, pasi të keni konsumuar mjaltë.

5.Gripi për ju do të jetë tashmë një ëndërr e ke qe.

6.Për lëkurën tuaj, mjalti do të funksionojë si një krem anti-rrudhë.

7.Do jeni më pak të predispozuar për t’u prekur nga depr esioni dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE

Leave a Reply