Nora Malaj për betejën me koronavirusin: Humba 6 kg në 21 ditë, ja problemet qe kam tani

Nora Malaj për betejën me koronavirusin: Humba 6 kg në 21 ditë, ja problemet qe kam tani

Nora Malaj për betejën me koronavirusin: Humba 6 kg në 21 ditë, ja problemet qe kam tani

Pasi njoftoi pak dite me pare me ane te nje statusi ne rrjetet sociale se kishte kaluar koronavirusin, ne nje beteje jo te lehte me semundjen, ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj në një lidhje live me News 24 ka treguar me detaje gjithcka kaloi ne tre jave shume te veshtira.
Semundja, qe sic pohon edhe vete, e ka lene ne kllapi jo pak here, deri sa e mundi me sukses, i ka lene pas probleme ne shendet. Me 6 kg me pak, te humbura ne 21 dite, Nora Malaj tregon se tashme ka probleme me shikimin, pasi nuk e ka shume te qarte, probleme me veshkat dhe me kanalet urinare.

Leave a Reply