Një anëtar i ri në familjen Mamaqi, gëzohet Joeli dhe Sia

Familja Mamaqi është shtuar me një anëtar të ri. Producenti dhe aktori, Ermal Mamaqi përmes një videoje të publikuar në Instagram ka treguar se tani pjesë e familjes së tyre është edhe një qenush.

Në videon e ëmbël shihet Joeli dhe Sia duke luajtur me qenushat dhe duken kaq të lumtur teksa vrapojnë e qeshin në oborr.

Leave a Reply