Nga Besa Kokëdhima tek Rovena Stefa, VIP-at që morën pjesë në protestën për Teatrin

Ditën e djeshme u mbajt protesta e dytë pas shembjes së Teatrit. Protesta nisi në orën 17:30 dhe u mbajt në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Në protestën e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrin Kombëtar morën pjesë edhe figura të njohura të skenës shqiptare.

“Abc News” ka fotografuar këngëtaret Besa Kokëdhima dhe Rovena Stefa, të cilat iu bashkuan protestës.

Leave a Reply