Nëse e pini këtë lënge 4 dit nga 1 litër ju do të dobsoni 4kg

USHQIMENëse e pini këtë lënge 4 dit nga 1 litër ju do të dobsoni 4kg

Nëse e pini këtë lënge 4 dit nga 1 litër ju do të dobsoni 4kg

Belly yndyrë zakonisht shfaqet për shkak të ulur jetesës . Përveç faktit se tepërt yndyrë bark nuk është një pamje e bukur , ajo gjithashtu çon në disa kushte shëndetësore të rrezikshme si diabeti , kanceri i zorrës së trashë , sulm në zemër dhe shumë të tjerë .

Faktorë të shumtë mund të fajësohet për yndyrë belly si konsumimi i sëmurë, ushqim hedhurinë, stresi etj.

Ky ilaç në shtëpi është jashtëzakonisht efektive dhe kjo do t’ju ndihmojë në humbjen e peshës në vetëm 4 netë. Ajo ka veti të tjera të dobishme si ajo ndihmon në përmirësimin e funksionin e trurit, kujtesës dhe gjithashtu mbron sytë dhe veshët.

Recetë për ilaç natyral

Përbërësit:

125 g radishes,

3 limon,

4 lugë mjaltë,

2 lugë pluhur kanelle,

1 copë e vogël e xhenxhefil.

Përgatitja:

Përzierje rrepkë dhe xhenxhefil së bashku dhe pastaj shtoni limon me lëvozhgë e tyre, por pa fara. Blend përsëri dhe shtoni kanelle dhe mjaltë. Përzierje deri në përzierje është mjaft e qetë.

Si ta perdoresh:

Ju duhet të marrë një 1 lugë gjelle ilaç natyral 2 herë në ditë, para ushqimit. Ju duhet të konsumojnë këtë përzierje për 3 javë dhe pastaj të bëjë një pauzë 3-ditore. Pas kësaj, të përsëritur trajtim.

Ky ilaç në shtëpi është provuar të jetë efektive kështu që nëse keni probleme me yndyrë belly, ju duhet të provoni! Ju nuk do të zhgenjeheni me siguri.

Leave a Reply