‘Ndryshon moti papritur ’ ne vendin tone shihni çfarë po ndodh në bregdetin e jugut

‘Ndryshon moti papritur ’ ne vendin tone shihni çfarë po ndodh në bregdetin e jugut

‘Ndryshon moti papritur ’ ne vendin tone shihni çfarë po ndodh në bregdetin e jugut

Moti keto dite k orriku ka marrë një kthesë të madhe ku gjithe vendi pa pasur shira dhe ere.Por në plazhin e Borshit dhe ne bregdetin e jugut pushuesit janë larguar nga bregdeti per shk ak te reshjeve te shiut.Hap videon e meposhtme dhe vazhdo artikullin e plote

Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë larguar drejt banesave dhe hoteleve.Sipas meteoalb, në orët e pasdites pritet të ketë reshje shiu në të gjithë territorin duke prishur rehatinë e fundjavës për pushuesit në zonat bregdetare.Ne javen e dyte te muajit korrit pritet dhe ngritja e te mperaturave.

Leave a Reply