Merrni shembull nga Almeda/ Përdorni këto gjëra që i keni në dollapin e kuzhinës për të pasur lëkurë perfekte, do mbeteni pa fjalë

Merrni shembull nga Almeda/ Përdorni këto gjëra që i keni në dollapin e kuzhinës për të pasur lëkurë perfekte, do mbeteni pa fjalë

Merrni shembull nga Almeda/ Përdorni këto gjëra që i keni në dollapin e kuzhinës për të pasur lëkurë perfekte, do mbeteni pa fjalë

Almeda Abazi është një ndër vajzat më të ëmbla të showbizit shqiptar dhe atij turk. Ajo është spikatur gjithmonë për bukurinë e saj dhe tiparet e bukura. Mirëpo, së fundmi vëmendje ka marrë lëkura e saj, e butë.Përmes një postimi në Instastory, Almeda ka treguar trajtitimin që i bën fytyrës me vetëm tre produkte, që ne i kemi pothuajse të gjithë në shtëpi.Bukuroshja për lëkurë kombinon xhelin e aloe veras, të bardhën e vezëve dhe fare pak mjaltë.

Pas përzierjes së këtyre tre produkteve, Almeda i vendosë në një letër dhe më pas i aplikon në fytyrë duke i lënë për disa minuta, deri në tharjen e saj

Leave a Reply