Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…!

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne… – Pershendetjeee juve histori
te jetes un lexoj gjdo dit histori dhe vendosa me shkru edhe un historin time dhe kush ka mundesi qe mem ndihmu ose mjafton vetem nje kshilll mema dho un jam 24 vjeqare dhe vi nga nje fshat un kur isha femi 5 vjet mami dhe babi shkun per pun ne itali dhe fatkeqsisht nuk ukthyen mo erdh lajmi qe kishin bo aksident e adit kur morra vesh qe kishin v.d.e.k isha fmi po asgjeee me nuk shkojke mir qe ka tho ni fjal jetimi nuk knaqet kurr emurr isha 5 vjet me vidiqen prinderit vendosi me marr daja edhe pse aj kishee 3 fmi e mkujtohet si fmi kur
shkova murr daja gjeth at potere ebani gruja vet pse mka morr egjithmon kum nejt si me tut nat shpi Se kurr sun ka dasht si e
huja edhe ekisha mungesn e nanes babes gjithmon me lot per ftyree skam pas fest kurr as bajram as vit tri as kurgjo Se nusja dajes kurr nuk um dojke ose mem afru qe jam jetim ekur erdh koha me hy nshkolll tmesmeee imusha 15 vjet ithash dajes qfar drejtimin me shku ajo nusja ukthy tha na skena para edhe ty Met shkollu kap gjoje dikan lirona shpin mo ikam fmit emi eshkovaaa ndhom kajtaaaa shum edhe unguta egjetaaa ni djal.

Rakigjii tanat zezat mashum kam hanger rre SA buk eumurr pa dasem pa sen meniher edhe ashtu kish qef mem hek pi shpie ekur shkova
aj as buk me hanger skish pas pike raki mrrekeee kurr sum ka respektu trupi jem Edi sa rre*en e kam hanger pi tij mi qoj zoti
dy fmi njo mas njo enidit u bo edhe ma keq dul me motorr me shok burri e ikish ra ni kamion erdh lajmi qe ka dek edhe pse
gjeth at malltretumee gjeth ato sene mu dhimt pa fun shum thash un jetim irrita mi lave edhe fmit edhe pse fmit kurr si
knaq gjithmon me potere etash vjerria pom thojn na sjem tu pas buk me hanger per veti emo ty Met majt kamet pa zgjidhje shkova
te daja ni nat me fmi Po kallxoj tha oj Mesa eme tdu si biijennn teme Po as mu sjan tum dasht nshpi mooo e imorra fmit
shkova te ni sebeb I jemi nejta dy net ukthevaaa prap tet burrit kur uktheva than shka ke ardh shko kudush burrin mo Se ko
ktu na jena tu mledh hekra per veti Sun tmajnaaa edhe ty nuk jam tu dit shkame bo jam edhe me merziaa veq jam tu menu
mi qu fmit njetimore sjam tu dit mo shka me bo ju kisha lut krejt juveee mos e nenvlersoniii kurr jetimin un qe u guta qe
24 vjet jam plak para koheeee eh ishalla nat dunjo Se kjo per mu mu terr ishkannn ju pershendes grup.

error: Alert: Content is protected !!