“Me pizhama e pa grim për ditëlindje”, Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM)

“Me pizhama e pa grim për ditëlindje”, Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM)

“Me pizhama e pa grim për ditëlindje”, Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM)

2 shtatori tashmë është një datë jo e zakonshme për ndjekësit e Luana Vjollcës. Moderatorja feston ditëlindjen dhe si çdo vit dhuratat dhe festat “gjagnte” nuk mungojnë.

Kështu ka ndodhur edhe në këtë 29 vj etor të saj ku moderatorja është surprizuar në tarracën e shtëpisë me lule, tullumbaca dhe tortën speciale që e shihni në fotogalerinë e mësipërme. Nga videot e postuara në Instastory duket se surprizën e ka organizuar Marina por nuk dihet kush mund të fshihet tjetër pas kamerës së telefonave.

“29 vj etori festohet me pizhama e pa grim. Ju du”, shkruan Luana krah fotove të festës.

Leave a Reply