Me këmbët hapur filmon procesin, vajza: Duhet ta bëni edhe ju këtë

31-vjeçarja Tracy Kiss, nga Aylesbury i Anglisë, është duke i pregatitur një surprizë interesante të dashurit të saj, në kuadër të një vjetorit të lidhjes së tyre.

Ajo ka thënë në mediat britanike se disa dirë më parë festoi ditëlindjen e saj të 31-të në Paris dhe bashkë me të dashurin Freddy, me të cilin ndihet shumë e lumtur, menduan që për 1-vjetorin e lidhjes të bënin diçka ndryshe.

Tracy i është drejtuar klinikës dhe iu nënshtrua një procedure që njihet si zbardhimi i vaginës, vetëm e vetëm për të bërë të lumtur të dashurin e saj.

Ajo është shprehur:

Pasi festuam ditëlindjen time të 31 në Paris, dukej se kishte ardhur koha për të marrë me të mira veten time dhe Freddyn. Ishte koha për një vaginë më të ndritshme, më rinore. Ne po i afrohemi së bashku përvjetorit tonë të parë dhe një vaginë e re, rozë, dukej dhuratë ideale për t’ia bërë të dashurit tim”.
Ajo ka dokumentuar procesin përmes fotove, ndërsa mendon se një procedurë e tillë do të ndikojë së tepërmi në marrëdhënien në çift të të dyve.

Leave a Reply