Linda Morina: Ka humbur kjo grua, kush e gjan i ka 100 euro prej mu!

Linda i ka kënduar heronjëve, politikanëve, këngëtarëve, artistëve dhe gjjthashtu ka bërë diss-a për disa rep artistë.

Senzacionini i saj u rrit ne postimet në rrjete sociale.

Ajo, së fundi ka treguar se i ka humbur një shoqe për të cilen thotë se nëse e hjen dikush, ajo do ta shpërblejë me 100 euro dhe një drekë.

 

error: Alert: Content is protected !!