LAJMI I FUNDIT: Përgjaket autostrada kryesore shqiptare…

LAJMI I FUNDIT: Përgjaket autostrada kryesore shqiptare…

LAJMI I FUNDIT: Përgjaket autostrada kryesore shqiptare…

Një vetaksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 18:00 në autostradën “Arbër Xhaferi”.

Në aksident ka qenë e përfshirë një kamionët. Si pasoj e përplasjes katër persona kanë pësuar lëndime. Të gjithë janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Njësitet policore të trafikut po merren me aksidentin. Ngjarja ka ndodhur në drejtimin Lipjan –Prishtinë. sht yp rek lam ne me po sht dhe shi ko vi deon

Leave a Reply