LAJMI I FUNDIT/ Mb ytet një 30-vjeçar në lumin Vjosë (EMRI)

Një person është mb ytur mesditën e sotme në Fier, në grykëderdhjen e lumit Vjosë.

Një person është mb ytur mesditën e sotme në Fier, në grykëderdhjen e lumit Vjosë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Selishtë. Ka qenë ora 13:40 kur Armando Bega, 30 vjeç, është futur në ujë për t’u freskuar.

Bega ka qenë në shoqërinë e dy shokëve të tij, të cilët nuk kanë mundur ta shp ëtojnë. Armando Bega ishte baba i një vajze të m itur. Pol icia dhe polumbarët po punojnë për të gjetur trupin e paje të të Begës i cili është marrë nga rrjedha e Vjosës.Sot rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, duke u larë në lumin Vjosë, është mb ytur shtetasi A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë. Po licia dhe polumbarët po punojnë për gjetjen e trupit të 30-vjeçarit.

Leave a Reply