LAJMI I FUNDIT: Ja çka vendos Isa Mustafa

LAJMI I FUNDIT: Ja çka vendos Isa Mustafa

LAJMI I FUNDIT: Ja çka vendos Isa Mustafa

Edhe takimi i sotëm mes kreut të LDK-së, Isa Mustafa dhe atij të VV’së, Albin Kurti, ka përfunduar pa ndonjë marrëveshje. Siç mëson Gazeta Express nga burime brenda LDK’së në takimin e sotëm Isa Mustafa ia ka bërë të njëjtën ofertë Albin Kurtit, për t’ia dhënë një ministri më tepër në kohën kur do të zgjidhet presidenti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. “Po është përsërit oferta e njëjtë, që kur merret presidenti më ua dhënë një ministri shtese.

Edhe takimi i sotëm mes kreut të LDK-së, Isa Mustafa dhe atij të VV’së, Albin Kurti, ka përfunduar pa ndonjë marrëveshje. Siç mëson Gazeta Express nga burime brenda LDK’së në takimin e sotëm Isa Mustafa ia ka bërë të njëjtën ofertë Albin Kurtit, për t’ia dhënë një ministri më tepër në kohën kur do të zgjidhet presidenti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. “Po është përsërit oferta e njëjtë, që kur merret presidenti më ua dhënë një

Leave a Reply