LAJMI FUNDIT / Shqiptari 44 vjeç h umb jetën në det bashkë me vajzën 9 vjeçe

LAJMI FUNDIT / Shqiptari 44 vjeç h umb jetën në det bashkë me vajzën 9 vjeçe

LAJMI FUNDIT / Shqiptari 44 vjeç h umb jetën në det bashkë me vajzën 9 vjeçe

Një ngjarje e r ëndë është shënuar në orët e pasdites në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44 vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mb ytur në det. Sipas të dhënave paraprake, shtetasi Dh.B., 44 vjeç bashkë me vajzën e tij të mitur M.B., 9 vjeçe janë futur duke u larë në det dhe më pas janë nxjerrë prej aty pajetë.

Ende të paqarta shkaqet e kësaj ngj arje, ndërkohë që grupi he timor dhe shërbimet e Poli cisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply