LAJM I FUNDIT/ Parakalim i gabuar shkakton aksi dentin e frikshëm në aksin Milot-Tiranë, ka të plag osur rëndë

Një aksi dent ka ndodhur këtë pasdite në aksin Milot-Tiranë.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën për shkak të një parakalimi të gabuar dhe si pasojë ka mbetur i plag osur një prej drejtuesve të mjeteve.

I plag osuri ka marrë pl agë të rënda, ndërsa është transportuar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksi dentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!