LAJM I FUNDIT/ Makina fluturon në ajër këmbësorin në vizat e bardha, në gjendje kritike për jetën

Nje aksi dent i rende ka ndodhur pak minuta me pare në Nishtull.

Mesohet se nje automjet ka përplasur nje këmbësor tek vizat e bardha.

Sakaq, drejtuesi i mjetit ka njoftuar ambulancën dhe policine, ndersa raportohet se i lënduari është në gjendje kritike për jetën.

Sipas informacioneve te para, dyshohet se shoferi ka qene  me shpejtësi skëterre dhe  nuk ka mundur të frenojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!