LAJM I FUNDIT/ Aksi dent i rëndë në vend, ka të vd ekur

Një aksi dent me vde kje është regjistruar këtë fillimjavë në fshatin Gjergjan të Elbasanit.

Një autoveturë dhe një motor janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka humbur jetën 78-vjeçari që ndodhej në motor.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit, ndërkohë po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes që solli këtë aksi dent që rezultoi fatal për jetën e 78-vjeçarit i cili u identifikua si banor i zonës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!