LAJM I FUNDIT/ Ak/sident i rëndë në Shqipëri, ak/sidentohet furgoni me pasagjerë, disa të pl/agosur rëndë

Një ak/sident ka ndodhur pak më parë në aksin Laç-Mamurras tek mbikalimi i Bushneshit. Mësohet se si pasojë e përpl/asjes së një fugoni me pasagjerë dhe një makinë tip “Benz” kanë mbetur të pl/agosur dy persona.

Raportohet se të pl/agosurit Sadri dhe Teuta Musaj janë dërguar në spitalin e Tr aumës.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë që janë duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Po ashtu po punohet për mbarëvajtjen e qarkullimit rrugor në këtë aks, për shkak të problemeve që ka shkaktuar ak/sidenti. /korrieri

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!