“Ku t’i keni ato…, unë nuk jam politikan”, Ylli Manjani del me deklaratë të papritur sot dhe i thotë të gjitha

“Ku t’i keni ato…, unë nuk jam politikan”, Ylli Manjani del me deklaratë të papritur sot dhe i thotë të gjitha

“Ku t’i keni ato…, unë nuk jam politikan”, Ylli Manjani del me deklaratë të papritur sot dhe i thotë të gjitha

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka nisur ditën e sotme me një deklaratë të fortë në rrjetet sociale. I nisur nga mesazhet f yese e lavdëruese në në Fb, Manjani sqaron një herë e mirë se për ata që e quajnë një politikan, ai nuk është i tillë.

Manjani thekson se është el ektron i lirë dhe jep mendimin e tij pa u ndikuar nga askush. “Kjo sqaron edhe ata komentues që ende më shohin si përfaqësues të LSI. E përsëris: cfarë del nga goja ime dhe shkruhet nga dora ime është ekskluzivisht e imja. Në komentet e mia përveç se ndaj Ramës& co, gjendet k ritika edhe për LSI, Monikën, Ilir Metën, Lulzim Bashën.

Leave a Reply