Konsumojeni këtë lëng për 7 ditë rresht dhe shihni se çfarë do të ndodhë me trupin tuaj/ Do mbeteni pa fjalë

Konsumojeni këtë lëng për 7 ditë rresht dhe shihni se çfarë do të ndodhë me trupin tuaj/ Do mbeteni pa fjalë

Konsumojeni këtë lëng për 7 ditë rresht dhe shihni se çfarë do të ndodhë me trupin tuaj/ Do mbeteni pa fjalë

Lëngu i panxharit të kuq dhe hudhrave është një kurë e vjetër popullore, e përdorur ndër breza për të rigjeneruar gjithë organizmin dhe largimin e toksinave.
Largimi i lëngjeve toksike apo hel. muese nga organizmi është thlebësor. Stili ynë i jetesës, dietat por edhe mjedisi i jashtëm përthithin shumë toksina, radikale të lira të dëmshme, mikr. obe etj.

Të gjitha këto futen në organizëm dhe ndërpresin funksionin normal të organeve tona vitale. Largimi i lëndëve hel. muese.

Detoksifim i gja. kut ndihmonnë elim. inimin e të gjitha lëndëve hel. muese, papastërtive dhe përmirëson funksionimin e veshkave dhe mëlçisë.

Veshka dhe mëlçia punojnë në mënyrë të rregulltë falë vetive të këtij lëngu fantastik. I cili mbron këto organe nga dëmet që shkaktojnë toksinat.

Gjithashtu ky lëng ndihmon organet edhe nga ndikimi që shkakton str. esi dhe an. kthi në organizëm.

Vetitë mjekësore të hudhrës, xhinxherit, panxharit të kuq dhe limonit ndimojnë në rigjenerimin e qelizave të mëlçisë, veshkave dhe gja. kut duke ndikuar në mirëfunksionimin e tyre.

Pastrimi i gja. kut

Pastrimi i gja. kut largon toksinat dhe radikalet e lira të cilat krijojnë prob. leme në trup, siç janë aler. gjitë, dhi. mbja e kokës, imuniteti i ulët dhe pro. bleme të tjera shëndetësore.

Gja. ku i shëndetshëm ndikon në lehtësimin e funksionit të trupi duke transportuar oksigjen dhe lëndë ushqyese në të gjitha pjesët e trupit.

Lëngu magj. ik i Panxharit dhe Hudhrës

Përgatitja e këtij lëngu purifikues do t’iu ndihmojë të pastroni natyralisht gja. kun nga toksinat, mëlçinë dhe veshkat.

Përbërësit

1 panxhar i kuq mesatar

2 thelpinj hudhra

1 mollë

Dy feta të holla xhinxher

Një lugë çaji me lëng limoni, do u jemi shume mirenjohes te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE

Leave a Reply